Thursday, April 14, 2011

Príbeh winku / Story of wink

Sukňa Lolli / Skirt Lolli

Predstavujeme vám wink, nové dieťa puojdu, ktoré si zamilujete.

Pri zrode puojdu stála jednoznačná myšlienka - slovenský štátny znak. Puojd už niekoľko rokov teší svojich zákazníkov hravou, pestrou a odľahčenou témou, ktorá má stále veľa možností na spracovanie.

Pre tieto pestré možnosti je len prirodzené, že puojd si začal ulietať do roviny, keď sa slovenské trojvršie premenilo na nanuky. A tu niekde skrsla celkom nová myšlienka - vytvoriť podznačku puojdu, ktorá nebude ohraničená témou slovenskej štátnosti.

Prvá kolekcia winku „I wish I was sweet“ nadväzuje na už spomenutý a medzi ľuďmi veľmi obľúbený vzor nanukov. Sladkosti, gumení medvedici, špirálové lízanky, zuby, ktoré sú pre nich hrozbou... Alebo je to celé naopak?

Nechajte sa inšpirovať a buďte sladký i bez náhradných sladidiel! Viac inšpirácií nájdete v kategóriách Wink ženy a Wink muži.


Ona: Želé mikina / Her: Jelly sweater
On: Zubaté tričko / Him: Jaggy t-shirt
  
We introduce to you wink, puojd’s new baby that you’re going to fall in love with.
 
Puojd started out with the clear idea – Slovak national emblem. Puojd has been popular for years among its customers with the playful, colourful and easy-going theme that still offers many possibilities to work with.

With the creative process, puojd started to experiment with ideas, where the Slovak tree peaks turned into popsicles. And here came a new idea – to create puojd’s sub-brand that will not be limited with the theme of Slovak nationhood.

Wink’s first collection “I wish I was sweet” follows in the steps of mentioned and popular popsicle pattern. Confectionery, gummy bears, spiral lollipops, teeth that are a danger for sweets... Or isn’t it the other way around?

Let yourself be inspired and sweet in a sugar free way! More inspiration to be found in categories Wink women and Wink men.

Želé legíny / Gummy legins


No comments:

Post a Comment